Rozmowa informacyjna

Na rozmowę informacyjną należy umówić się osobiście lub telefonicznie w sekretariacie Liceum tel. (012) 280 70 99 lub 97 w. 105.

Celem rozmowy jest poznanie kandydata i jego rodziny oraz zapoznanie się komisji z sytuacją rodzinną i materialną kandydatów.

Na rozmowę należy dostarczyć:

1. Wypełnioną ankietę kandydata (druki można otrzymać w sekretariacie lub wydrukować ze strony internetowej Liceum (znajdują się w dziale Rekrutacja – Dokumenty do pobrania).
2. Życiorys (opisowy, uwzględniający także sytuację rodziny).
3. Opinie  ks. proboszcza i katechety.
4. Oświadczenie rodziców o dochodach rodziny (druki można otrzymać w sekretariacie lub wydrukować ze strony internetowej Liceum (znajdują się w dziale Rekrutacja – Dokumenty do pobrania).
5. Podpisane przez oboje rodziców oświadczenie RODO ( bez niego nie będzie możliwe przeprowadzenie  procesu rekrutacji)

Jeśli zaistnieje sytuacja, w której kandydat umówiony na dany dzień wie, że nie stawi się lub nie dotrze na czas, prosimy o informację o takiej sytuacji pod nr telefonu (012) 280 70 99 lub 97

UWAGA!!!

Przed rozmową informacyjną koniecznym jest zapoznanie się  zarówno kandydata  jak i jego rodziców   ze Statutem Szkoły oraz Regulaminem Internatu (w przypadku osób ubiegających się o miejsce w internacie)

Przewiń do góry